Ürün Kodu: DF5420031

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Charisma Wallet Pasaportluk, hem tek başına hem de Derifix Charisma Bayan Çanta ile takım olarak kullanılabilir. Üzerindeki antik desenlerin işçiliği mükemmel. Seyahatlerinizde yanınızdan ayırmayacağınız, severek kullanacağınız kullanışlı ve benzersiz bir aksesuar.

Derifix Charisma Wallet Pasaportluk, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, şıklığınıza asalet katar.

Boyutlar: Kapalı Hali ile Genişlik: 10 cm / Yükseklik: 14,5 cm

2 Ana Büyük Bölge / 2 Ufak Bölme

Renk: Lacivert, Kırmızı, Turuncu

Özellikler: Dış Yüzey: Bitkisel Tabaklanmış Kuzu Vaketa (1.6 mm) İç: (0,8 mm) / Anilin Boya / Eskitme Kremiyle Boyanmış / Etnik Desen


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır