Ürün Kodu: DF5420005

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Nautilus El Yapımı Bayan Deri Çanta, büyük bir ustalık ve cesaret isteyen sıradışı bir üretim. Deri ile ahşap işçiliğini bir araya getiren muazzam bir tasarım. Kübik yapısıyla şaşırtan bir görselliğin sahibi. Kullanımdaki rahatlığı ise size kendini hemen hayran bıraktıracak türden. Derifix Nautilus, günlük kullanımlarda tahmin edildiğinden daha rahat. Onu fotoğraf makinası çantası olarak da kullanabilirsiniz. Yanlardaki çam ağaçlarının tasarıma yaptığı katkı tek kelimeyle muhteşem. Özgür ve özgün tasarımlarla sıradışı görünmeyi arzuluyorsanız, Derifix Nautilus yanınızdan ayırmayacağınız yol arkadaşınız.

Derifix Nautilus, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, sıradışı görünümüyle şıklığınıza ayrıcalık katar.

Boyutlar: Genişlik: 25 cm / Yükseklik: 16 cm / Derinlik: 16 cm

Ayarlanabilir Tokalı Askı Ölçüleri: Boy: 105 x 45 cm / En: 2,5 cm

Renk: Bordo

Özellikler: Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Anilin Boya / Yanlar Çam Ağacı / Antik Salıncak Kilit ve Antik Kabara


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır