Ürün Kodu: DF5420258

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Ortella El Yapımı Deri Anahtarlık, şık ve dayanıklı bir ürün. Dana vaketanın diri ve sağlamlığını yansıtan güçlü bir görünüme sahip. Bu deri karakteri, kullanıcının zamanla fark edeceği bir avantajı da beraberinde getiriyor. Derifix Ortella, gün geçtikçe esneyerek yumuşayacak ve daha da güzel bir doğal görünüme kavuşacak. Kenar kısımlarında yer alan elle dövülmüş craft desenlerinin yanı sıra doğal eskitme efektleri kullanıldıkça ortaya çıkacak. Derifix Ortella, hem ön hem de arka yüzü ile sade ve bir o kadar da dikkat çekici.

Derifix Ortella, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, karizmatik görünümüyle şıklığınıza asalet katar.

Boyutlar: Yükseklik: 9 cm / Genişlik: 15 cm (açık)

Renk: Kahverengi

Özellikler: Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Antik Anahtarlık Halkası / Antik Papağan / Antik Çıtçıtlar / Anilin Boya / Kraftla Dövülmüş Desenler


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır