Ürün Kodu: DF5420262

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Royal El Yapımı Bayan Deri Çanta, hem bel hem de omuz çantası. Onu istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. İsterseniz spor ve gündelik bir kıyafetle ya da klasik bir kıyafet tercih ettiğiniz herhangi bir günde. Doğal yapısı ve tasarımı, farklı kullanım biçimlerinde şıklığınızı tamamlar. Uzun veya kısa süreli seyahatlerde size müthiş bir kolaylık ve pratiklik sağlar. Derifix Royal’in kapağındaki akçağaç yaprak motifi ve saç örgülü kemeri ile her açıdan mükemmel görünür.

Derifix Royal, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, özel tasarımıyla şıklığınızı tamamlar.

Boyutlar: Genişlik: 21 cm / Yükseklik: 16 cm / Derinlik: 6 cm
Ayarlanabilir Tokalı Askı Ölçüleri: Boy: 140 / En: 3 cm
Renk: Kahverengi
Özellikler: Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Elde Kraftla Dövülmüş / Anilin Boya / Saç Örgülü Kemer / Antik Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır