Ürün Kodu: DF5420032

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Sas Bag El Yapımı Deri Macbook Çanta, 14 inç büyüklüğündeki macair, macbook ve diğer evraklarınızı her türlü koşulda sorunsuzca korur. Doğal deri malzemesiyle nem tutmaz, nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez. Evrak bölmelerinin çok ve kullanışlı olması sayesinde bir çok belge, dosyayı bilgisayarınızla birlikte taşımanızı sağlar. Gün içerisindeki toplantılarda yaşanan dağınıklığı sona erdirmenizde size büyük kolaylık sunar. Derifix Sas Bag, farklı ekran ve evrak ölçüleri için talep edeceğiniz boyutlarda size özel olarak yeniden tasarlanabilir.

Derifix Sas Bag, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, bilgisayar ve evraklarınızı ömür boyu güvenle korur.

Boyutlar: Genişlik: 28 cm / Yükseklik: 36 cm

Renk: Kahverengi

Özellikler: 6 Bölmeli / Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa / Dış Yüzey: 1.6 mm / İç Bölmeler: 0,8 mm / Kraftla Dövülmüş / Anilin Boya / Antik Çıtçıtlı Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır