Ürün Kodu: DF5421306

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Tulip El Yapımı Deri Gözlük Kılıfı; doğal deriden, dekoratif dikişlere sahip benzersiz ve karizmatik bir gözlük kılıfı arayanlar için ayrıcalıklı bir ürün. Özel boyama kaz ayakları tasarımın bütününe hakim. Gözlüğünüz kadar kişisel, kimliğinizi yansıtacak kadar güçlü, zarif ve özel.

Derifix Tulip, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, karizmatik görünümüyle şıklığınıza asalet katar.

Boyutlar: Yükseklik: 8 cm / Genişlik: 17 cm / Derinlik: 4 cm

Renk: Açıkkahve, Koyukahve

Özellikler: Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Anilin Boya / Çıtçıtlı Kilit / Dekoratif Dikişli / El boyama kaz ayak motifi


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır