Ürün Kodu: DF5420282

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Anastasia El Yapımı Bayan Deri Çanta, üzerindeki tatu deseni ile deri işçiliğinin güzide örneklerinden biri. Tam anlamıyla bir ustalık harikası. Her renk, tek tek ve ince işçilikle renklendirildi, desenler kraftlarla dövüldü. Fuşya, Sarı, Turuncu, Yeşil ve Lacivert renkli çiçek deseninin kahverengi gövdeye uyumu müthiş. Deri üzerine resmedilmiş bir tablo gibi dikkat çekici. Derifix Anastasia, her bakışta gözleri yeniden cezbedecek sanatsal dokunuşlarla dolu değerli bir aksesuar.

Derifix Anastasia, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, aktif görünümüyle şıklığınıza enerji katar.

Boyutlar: En: 26 cm / Yükseklik: 23 cm / Derinlik: 8 cm
Renk: Kahverengi
Askı Ölçüleri: Uzunluk: 105x45 cm En: 2,5 cm
Özellikler: Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Elde Kraftla Dövülmüş/ Anilin Boya Eskitme Kremiyle Boyandı / Antik Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır