Ürün Kodu: DF5421299

Termin Süresi: 2 Gün

Derifix Mina El Yapımı Bayan Deri Çanta, günlük kullanımlara uygun şık, dayanıklı, doğal, dekoratif ve hafif. Hakiki dana vaketa derinin diri ve sağlamlığı sayesinde onu kullanmaktan çok hoşlanacaksınız. Derifix Mina'yı hem özel hem de günlük kullanım için uygun kılan iki farklı askısı mevcut. Onu hem omuz hem de el çantası olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir omuz askısının boyu çapraz kullanım için de uygundur. 

Derifix Mina, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, karizmatik görünümüyle şıklığınıza asalet katar.

Boyutlar: Genişlik: 18 cm / Yükseklik: 12 cm / Derinlik: 4 cm

Renk: Sarı

Ayarlanabilir Askı Ölçüleri: Boy: 105 X 45 cm / En : 1,5 cm

Gizli İç Cep Ölçüsü: Genişlik: 18 cm / Yükseklik: 9 cm

Arka Cep Ölçüsü: Genişlik: 16 cm / Yükseklik: 10 cm

Özellikler: Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Eskitme Kemer Aparatı / Gizli Antik Kilit / Anilin Boya / Dekoratif Dikiş / El Tutamaklı


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır