Ürün Kodu: DF5420038

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Moza El Yapımı Bayan Deri Çanta, yapımı cesaret ve ustalık isteyen çizgi dışı bir çalışma. Hem bel çantası hem de çapraz kullanım imkanı sunan Derifix Moza, ilk bakışta dikkat çeken özgün bir tasarıma sahip. Kapaktaki altın ve gümüş renkli antik kuş gözleri benzersiz bir şıklığın ritmini yakalamanıza fırsat tanıyor.

Derifix Moza, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, karizmatik görünümüyle şıklığınıza asalet katar.

Boyutlar: En: 20 cm / Yükseklik: 15 cm / Genişlik: 5 cm

Ayarlanabilir Tokalı Kemer Ölçüleri: Boy: 105 x 45 / En: 2,5 cm

Renk: Kahverengirengi

Özellikler: Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Anilin Boya / Antik Kilit / Altın ve Gümüş Renginde Antik Kuş Gözleri İle Dekore Edilmiş


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır