Ürün Kodu: DF5419020

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Servage El Yapımı Bayan Deri Çanta, sizi ayrıcalıklı kılacak kadar güçlü bir tasarım. Derifix Servage, özgürlüğün ve özgünlüğün sınırlarını yeniden düşünmenizi sağlayacak aktif bir görünüme sahip. Kapak kısmındaki kemerli ve tokalı yapının ekose deseni oldukça dikkat çekici. Aynı desenin çantanın yan kısımlarındaki devamı ve dekoratif dikişlerle uyumu ise kusursuz.

Derifix Servage, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, spor görünümüyle şıklığınıza enerji katar.

Boyutlar : Genişlik : 26 cm / Yükseklik : 30 cm / Derinlik : 10 cm

Askı Ölçüleri : Boy : 80 x 20 cm / En : 2,5 cm

Renk : Bordo

Özellikler : Ekose Kazıma Desenli Natural Dana Derisi (1.8 mm) / Dekoratif Dikişli / Anilin Boya ve Eskitme Kremi / Antik Apartlı / Antik Tokalı Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır