Ürün Kodu: DF5419017

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Axel El Yapımı Bayan Deri Çanta; sihirli ellerden çıkmış bir tablo adeta. Bir deri çantanın ön yüzünün kabartma renkli bir tabloya benzeyeceğini hayal etmiş miydiniz daha önce? Derifix Axel, dalgalı deniz yolculuğundaki muhteşem gemi motifi ve gemi güvertesini andıran şekli ile iç içe geçmiş detayları üzerinde barındıran muhteşem bir tasarım. İlk bakışta dikkat çeken bu tasarımı taşımak, özel olmayı gerektirecek kadar güzel.

Derifix Axel, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, eşsiz görünümüyle şıklığınıza sanatsal bir değer katar.

Boyutlar : Genişlik : 21 cm / Yükseklik : 17 cm / Derinlik : 5 cm

Ayarlanabilir Askı Ölçüleri : Boy : 105 x 45 cm / En : 2,5 cm

Renk : Lacivert, Deniz ve Gemi Motifli

Özellikler : Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Elde Kraftla Dövülmüş / Akrilik ve Anilin Boya / Antik Mıknatıslı Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır