Ürün Kodu: DF5420001

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Castra El Yapımı Unisex Deri Çanta, özgün ve sade tasarımıyla oldukça şık bir görünüme sahip. Onu sıradan çantalardan üstün kılan birçok özelliği var. Doğal yapısı, dayanıklılığı, kullanım kolaylığı ve fonksiyonel olması Castra'yı ayrıcalıklı kılan özelliklerin başında geliyor.

Günlük kullanım içerisinde ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayacak üç farklı bölmeye sahip. Kusursuz el işçiliğinin yanı sıra boya tonlamasındaki ustalık da fark yaratmış ve mükemmel bir boyut kazandırmış Derifix Castra’ya. Hakim rengi Kahverengi. Ön cebi, yan körüğü ve ön kısmında yer alan dekoratif kemeri ise açık kahve olarak tonlandı. Derifix Castra; ona özel, göz alıcı ve karizmatik bir renk uyumuna sahip.

Derifix Castra, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, karizmatik görünümüyle şıklığınıza asalet katar.

Boyutlar: Genişlik: 24 cm / Yükseklik: 20 cm / Derinlik: 7 cm

Ön Cep: Genişlik: 19 cm / Yükseklik: 18 cm / İç Cep Derinlik: 4 cm

Ayarlanabilir Tokalı Askı Ölçüleri: Boy: 105 x 45 cm / En: 3 cm

Renk: Kahverengi + Açık Kahve

Özellikler: Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Antik Mıknatıslı Kilit / Dekoratif Antik Halka / Dekoratif Dikişli


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır