Ürün Kodu: DF5420014

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Charisma El Yapımı Bayan Deri Çanta, deri sanatının geleneksel çizgisinin dışına çıkmayı başaran karizmatik ve şık bir tasarım. Geniş körüğü, klasik tarzı ve etnik desenleri ile Derifix Charisma; önemli günlerin, özel davetlerin, muhteşem kıyafetlerin göz alıcı aksesuarı. Derifix Charisma'yı, Derifix Charisma Wallet Pasaportluk'la takım olarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Derifix Charisma, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, adı gibi karizmatik görünümüyle şıklığınıza asalet katar.

Boyutlar: Genişlik: 20 cm / Yükseklik: 16 cm / Derinlik: 12 cm

Askı Ölçüleri: Boy: 35 cm / En: 2 cm

Renk: Lacivert

Özellikler: Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Etnik Desen / İç ve Dış Anilin Boya / Eskitme Kremiyle Boyanmış / Antik Mıknatıslı Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır