Ürün Kodu: DF5420016

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Saba El Yapımı Bayan Deri Çanta, bayanların clutch çanta taleplerine el ustalığıyla verilmiş estetik ve kullanışlı bir cevap. Derifix Saba'da iki farklı doğal deri kullanıldı. Dış kısım dana vaketa, iç astar kısmı ise kuzu vaketa. Suni deri kullanılarak fabrikasyon ve seri üretilmiş clutch çantalardan çok daha avantajlı ve uzun ömürlü Derifix Saba. Öncelikle kapağındaki el işi ornaments motifleri onu tasarım açısından özgün ve benzersiz kılıyor. Doğal deriden yapılmış olması nedeniyle de elinizi terletmeyecek olması önemli bir avantaj.

Derifix Saba, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, karizmatik görünümüyle şıklığınıza asalet katar.

Boyutlar: En: 25 cm / Yükseklik: 15 cm / Derinlik: 6 cm

Renk: Bordo

Özellikler : Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Elde Kraftla Dövülmüş, Kapak İç Astarı Kuzu Vaketa / Anilin Boya Eskitme Kremi / Antik Mıknatıslı Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır