Ürün Kodu: DF5419026

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix İnfante El Yapımı Bayan Deri Çanta, şıklıkla doğallığı bir arada sunan modern bir tasarım. Saf derinin sanatla buluştuğu iz bırakan bir tarz. Hayatın kendisi kadar doğal, yıllara meydan okuyacak kadar dayanıklı, kıyafetlerinizle bütünleşecek kadar zarif. Derifix İnfante’nin ön kısmına diri ve zengin görünüm veren müthiş bir sadelik hakim. Yan kısımlarında ise tasarıma hareket katan ritmik burberry dokunuşları var. Esnek, hafif, kokusuz ve % 100 doğal. Günlük ve özel kullanımlarda keyifle benimseyeceğiniz Derifix İnfante, eşsiz ve özel. Tıpkı sizin gibi.

Derifix İnfante, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, spor görünümüyle şıklığınıza enerji katar.

Boyutlar : Genişlik : 28 cm / Yükseklik : 38 cm / Derinlik : 10 cm

Askı Ölçüleri : Boy : 65 cm / En : 2 cm

Renk : Taba

Özellikler : Önler Bitkisel Tabaklanmış Kuzu Vaketa (1.7 mm) / Yanlar Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (1.7 mm) / Anilin Boya / Eskitme Kremi / Antik Mıknatıslı Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır