Ürün Kodu: DF5420277

Termin Süresi: 2 Gün

Derifix Wilusa El Yapımı Bayan Deri Çanta, zamanın içinden kopup gelmiş nadide bir arkeolojik eser gibi. Deri el işçiliğinin sadelik, incelik ve zerafetini başarıyla ortaya koyuyor. Aynı zamanda modern ve şık tasarımıyla tarzınızı yansıtacak bir karaktere sahip Derifix Wilusa. Pratik, sağlam, kullanımı kolay ve esnek. Özgür, rahat ve spor kullanımlar için vazgeçilmeyecek türden. Derifix Wilusa, tasarımı ve görünümüyle yaşadığınız kültürün dokusunu hayata taşıyacak kadar güçlü bir aksesuar.

Derifix Wilusa, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, esrarengiz görünümüyle şıklığınıza sanatsal bir doku katar.

Boyutlar : Genişlik : 36 cm / Yükseklik : 25 cm / Derinlik : 10 cm

Askı Ölçüleri : Boy : 70 cm / En : 2,5 cm

Renk : Camel

Özellikler : Grazy Dana Derisi (1.7 mm) / Dekoratif Saraç Dikişli / İç Taban Yapışkanlı Astar / Kraftla Dövülmüş Desenli / Antik Aparat / Antik Mıknatıslı Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır