Ürün Kodu: DF5419008

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Hijya El Yapımı Bayan Deri Çanta, sabırla ve sanatla ortaya çıkan bir emeğin ürünü. Sığır derisinin 4 - 5 haftalık bir sürede mimoza, kestane ve kebroka kabuklarıyla tabaklanması, Hijya’nın eşsiz bir görünüme kavuşmasını sağlamış. Üzerindeki ornament motifler ise onu daha da büyüleyici hale getirmiş. Derifix Hijya; doğasıyla yumuşak ve diri, bir o kadar da zengin görünüme sahip. Şıklığınızı tamamlayan büyüleyici detayları ve sırlı el işçiliğiyle Derifix Hijya, kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacak.

Derifix Hijya, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, görünümüyle şıklığınıza asalet katar.

Boyutlar: Genişlik: 30 cm / Yükseklik: 17 cm / Derinlik: 12 cm

Tutacak Ölçüsü: Boy: 65 cm / En: 2,5 cm

Renk: Kahverengi

Özellikler : Bitkisel Tabaklanmış Dana Vekata (2.2 mm) / Kraftla Dövülmüş / Eskitme Kremiyle Boyanmış / Ornament Çiçek Motifli / Antik Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır