Ürün Kodu: DF5420264

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Eliza El Yapımı Bayan Deri Çanta’da şıklığınızı taşıyacak bir karizma var. Güçlü ve sağlam görünümün üzerine işlenen delikli panç kalpler, Derifix Eliza’yı aktif ve sevimli bir görünüme kavuşturmuş. Derifix Eliza’nın oldukça geniş iç hacmi var. Zarif ve sade dış görünümü onunla çok değişik konbinler yapmanıza zemin hazırlıyor. Geniş iç hacim içerisinde yer alan cep, özellikle küçük eşyalar için özel ve kullanıma pratiklik katan alternatif bir ayrıştırma alanı oluşturmuş. Derifix Eliza, günlük kullanımlar için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar modern, güçlü ve şık.

Derifix Eliza, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, karizmatik görünümüyle şıklığınıza asalet katar.

Boyutlar: Yükseklik: 30 cm / Genişlik: 38 cm / Derinlik: 10 cm
Renk: Kahverengi
Askı Ölçüleri: Uzunluk: 65 cm / En:2,5 cm
İç Cep Ölçüleri: Yükseklik:12 cm En: 20 cm
Özellikler : Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (1.8 mm) / İç Cep Keçi Vaketa (0.8 mm) / Panç Kalpler / Anilin Boya / Antik Gizli Mıknatıslı Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır