Ürün Kodu: DF5420013

Derifix Ebru Claret Red El Yapımı Bayan Deri Çanta, bugüne kadar denenmemiş bir tarza sahip. Deri ve ebru sanatı, iki sanat iki ustalık bir arada. Ebru işlemesini deri çantaya başarıyla uygulamak onu ayrıcalıklı ve değerli hale getiriyor. Sadece size ait olan, bir başkasında göremeyeceğiniz bir eser Derifix Ebru Claret Red.

Derifix Ebru Claret Red, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, benzersiz işçiliğiyle şıklığınızı ayrıcalıklı kılar.

Boyutlar: Genişlik: 21 cm / Yükseklik: 16 cm / Derinlik: 8 cm

Askı Ölçüleri: Gold Zincir Askı Ölçüsü 100 cm / Tutacak Ölcüsü : 30 cm / En: 2 cm

Renk: Bordo

Özellikler: Ana Gövde Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Kapak 1.8 mm Dana Vaketa / Kapak Astarı 1.6 mm Kuzu Vaketa / Kapakta Ebru Çalışıldı / Anilin Boya / Gold Mıknatıslı Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır