Ürün Kodu: DF5420263

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Hekla El Yapımı Bayan Deri Çanta’da iki farklı deri yapısı ustaca kullanıldı. Dış kısımda dana vaketa, iç astar kısmında ise kuzu vaketa kullanıldı. Sırttan öne doğru gelen ve Derifix Hekla’nın tamamını kaplayan ekose desen dilimleri tek tek elle boyandı. Kırmızı, sarı ve yeşil renkli ekose tasarımı Derifix Hekla’ya müthiş bir görünüm kazandırmış.

Derifix Hekla, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, karizmatik görünümüyle şıklığınıza asalet katar.

Boyutlar: En: 25 cm / Yükseklik: 15 cm / Derinlik: 6 cm
Renk: Kahverengi / Ekoseler: Kırmızı, Yeşil, Sarı
Özellikler : Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Elde Kraftla Dövülmüş, Kapak İç Astarı Kuzu Vaketa / Anilin Boya Eskitme Kremi / Antik Mıknatıslı Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır