Ürün Kodu: DF5420266

Derifix Diana El Yapımı Bayan Deri Çanta’da iki sanat bir arada. Deri sanatı ve ebru sanatı, iki marifet iki ustalık. Ebru işlemesini deri çantaya başarıyla uygulamak zor bir işlem. Bu da Derifix Diana’yı ayrıcalıklı ve değerli hale getiriyor. Artık dikkat çekici ve kimliğiniz gibi sadece size özel bir aksesuarınız var.

Derifix Diana, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, aktif görünümüyle şıklığınıza enerji katar.

Boyutlar: Genişlik: 15 cm / Yükseklik: 20 cm / Derinlik: 6 cm
Renk: Kahverengi
Ayarlanabilir Askı Ölçüleri: Boy: 105 x 45 cm / En : 2 cm
Özellikler: Ana Gövde Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Kapak Dana Vaketa (1.8 mm) / Kapak İç Astarı Koyun Vaketa (1.6 mm) / Anilin Boya / Kapakta Ebru Çalışıldı / Antik Mıknatıslı Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır