Ürün Kodu: DF5419022

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Edoras El Yapımı Bayan Deri Çanta, deri kalitesi ve güçlü tasarımıyla her ortamda zerafetinize üstünlük katacak detaylara sahip. Sırt kısmına hakim kazıma ekose desenin, kusursuz bir el işçiliğiyle kapağın üzerinden ön kısma kadar uzanması Derifix Edoras’ın güçlü görünümüne müthiş bir enerji katmış. Mıknatıslı antik gizli kilidi ve zarif tutacağı da çok şık. Tutacak ve askı alternatifinin bir arada sunulması, farklı kullanım biçimlerini tercih edenler için Derifix Edoras’ın iyi bir seçenek olduğunu gösteriyor.

Derifix Edoras, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, karizmatik görünümüyle şıklığınıza asalet katar.

Boyutlar : Genişlik : 30 cm / Yükseklik : 23 cm / Derinlik : 10 cm

Askı Ölçüleri : Boy : 105 x 45 cm / En : 10 cm

Renk : Bordo

Özellikler : Ekose Kazıma Desenli Natural Deri (1.8 mm) / Anilin Boya ve Eskitme Kremi / Gizli Antik Mıknatıs Kilit / Üstten Tutamaklı


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır