Ürün Kodu: DF5419023

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Figlefia El Yapımı Bayan Deri Çanta; kadim zamanların ve coğrafyaların çok iyi bildiği büyülü bir masalın aksesuarı gibi. Var olduğu zamanlara renk katan, yer aldığı tabloları büyüleyici kılan bir iksiri taşır gibi içinde. Gelip geçtiği yollara, mekanlara, zamanlara ve tanık olduğu hikâyelere bırakılmış izler gibi duran askı üzerindeki kazımaları, kilitsiz geçmeli kapağı ve ön kısmı saran antik halkalı kuşağıyla Derifix Figlefia, göz alıcı bir görünüme sahip.

Derifix Figlefia, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, efsane görünümüyle şıklığınıza büyüleyicilik katar.

Boyutlar : Genişlik : 38 cm / Yükseklik : 32 cm / Derinlik : 7 cm

Askı Ölçüleri : Boy : 105 x 45 cm / En : 2,5 cm

Renk : Taba

Özellikler : Vejetal Natural Dana Derisi (1.8 mm) / Anilin Boya ve Eskitme Kremi / Antik Aparat / Brit Motifli / Kilitsiz Geçmeli

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır