Ürün Kodu: DF5420257

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Hazal El Yapımı Bayan Deri Çanta, her türlü günlük kullanıma uyumlu bir tasarım karakterine sahip. İster spor isterseniz klasik giyinmeyi tercih edin. Derifix Hazal, o an üzerinizde bulunan kıyafete rahatlıkla uyum sağlar. Üzerindeki dövme deseni de tam anlamıyla bir ustalık harikası. Her renk, tek tek ve ince işçilikle renklendirildi, desenler Kraftlarla dövüldü. Derifix Hazal, Derifix’in diğer ürünleri gibi kişiselleştirilebilen bir üründür. Talep edildiğinde rengi ve üzerindeki deseni değiştirilerek yeniden ve size özel olarak da tasarlanabilir.

Derifix Hazal, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, karizmatik görünümüyle şıklığınıza asalet katar.

Boyutlar: Genişlik : 24 cm / Yükseklik : 16 cm / Derinlik : 7 cm
Ayarlanabilir Askı Ölçüleri: Boy: 105 x 45 cm / En : 2,5 cm
Renk: Taba
Özellikler: Bitkisel Tabaklanmış Vaketa (2,2 mm) / Anilin Boya ve Eskitme Kremi / Kraftla Dövülerek Desen Verilmiş / Antik Aparatlı Salıncak Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır