Ürün Kodu: DF5420265

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Manolya El Yapımı Bayan Deri Çanta, ismine münhasır bir çanta. Üzerindeki manolya çiçeği işlemesiyle deri işçiliğinin nadide örneklerinden biri. Önce deseni çizildi, ardından kraftlarla dövülerek her motif el fırçasıyla akrilik boya ile boyandı. Deri üzerine resmedilmiş bir tablo adeta. Kapaktaki motifin, ön kısmın tamamına nakşedilmiş motifle uyumu da muhteşem. Derifix Manolya, size özel. Her bakışta gözleri yeniden cezbedecek sanatsal dokunuşlarla dolu değerli bir aksesuar.

Derifix Manolya, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, aktif görünümüyle şıklığınıza enerji katar.

Boyutlar: En: 26 cm / Yükseklik: 23 cm / Derinlik: 8 cm
Renk: Sütlü Kahve
Askı Ölçüleri: Uzunluk: 105x45 cm En: 2,5 cm
Özellikler: Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Elde Kraftla Dövülmüş/ Elde Akrilik Boya ile Boyanmış / Manolya Desenli / Deri Cilalı / Antik Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır