Ürün Kodu: DF5419030

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Minda El Yapımı Bayan Deri Çanta, zerafetinizi ve asaletinizi yansıtacak muhteşem bir el işçiliğine sahip. Sade yapısı, zengin görünümü ve kapak kısmındaki çiçek motifiyle büyüleyici bir uyuma sahip olan Derifix Minda, hem askılı hem de tutamaklı kullanım alternatifiyle de etkileyici. Derifix Minda’nın iç hacim genişliği ve derinliği onu günlük kullanımlar için de vazgeçilmez kılıyor.

Derifix Minda, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, karimatik görünümüyle şıklığınıza asalet katar.

Boyutlar: Genişlik : 21 cm / Yükseklik : 14 cm / Derinlik : 8 cm

Ayarlanabilir Askı Ölçüleri: Boy: 105 x 45 cm / En : 2 cm

Renk: Camel

Özellikler: Bitkisel Tabaklanmış Vaketa (2,2 mm) / Anilin Boya ve Eskitme Kremi / Kraftla Dövülerek Desen Verilmiş / Antik Aparatlı Mıknatıs Kilit / Üst Tutamaklı


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır