Ürün Kodu: DF5420009

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Mona El Yapımı Bayan Deri Çanta, ekose modasının deri üzerindeki muhteşem bir uygulaması. Kullanıldıkça farkına varılacak kolaylık ve rahatlığa sahip. İç hacmin geniş olmasının yanında, ön cebinin geniş ve derin olması onu vazgeçilmez ve değişilmez kılıyor. Ana gövdenin sade ve dingin yapısına, körük ve ön cepteki kazıma ekose desenlerin dinamizmi eşlik etmiş.Göz alıcı ve fark yaratan duruşuyla Derifix Mona'nın kendisi başlıbaşına bir moda.

Derifix Mona, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, ekose desenleriyle şıklığınızı farkedilir kılar.

Boyutlar: Genişlik: 26 cm / Yükseklik: 23 cm / Derinlik: 9 cm

Ön Cep: Genişlik: 21 cm / Yükseklik:14 cm / Derinlik: 3 cm

Ayarlanabilir Tokalı Askı Ölçüleri: Boy: 105 x 45 cm / En: 2,5 cm

Renk: Kahverengi

Özellikler: Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Kazıma Ekose Desenli / Anilin Boya / Eskitme Kremiyle Boyanmış / Antik Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır