Ürün Kodu: DF5420007

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Moor El Yapımı Bayan Deri Çanta, pastel renklerin doğal deri üzerindeki muazzam ahengini izlemeye çağırıyor tüm gözleri. Siz onu taşımaya başladığınızda, o da size kendi üzerinden renk renk zerafet taşırıyor. Derifix Moor'un dekoratif dikişlerindeki ustalık dahi tek başına sizi özel hissettirmeye yeter.

Derifix Moor, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir.Sizinle yaşar, pastel renkleriyle şıklığınıza enerji katar.

Boyutlar: Genişlik: 29 cm / Yükseklik: 17 cm / Derinlik: 7 cm

Ayarlanabilir Tokalı Askı Ölçüleri: Boy: 105 x 45 cm / En: 2,5 cm

Renk: Lacivert, Kırmızı ve Sarı

Özellikler: Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Elde Kraftla Dövülmüş / Anilin Boya / Antik Mıknatıslı Kilit / Dekoratif Dikişli


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır