Ürün Kodu: DF5419028

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Neopya El Yapımı Bayan Deri Çanta, günlük hayatın her anında kullanım kolaylığı sunuyor. Kazıma desenli ön cebiyle oldukça pratik. Zarif, şirin, sağlam ve bir o kadar da rahat. Deri malzemesinin doğal esnekliği, Derifix Neopya’yı her kıyafet türüne uyum sağlayan önemli bir alternatif haline getiriyor. Ön ve yan kısımlarına işlenen ekose deseni ise tasarımının dinamik yüzünü başarılı biçimde ortaya çıkarıyor.

Derifix Neopya, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, spor görünümüyle şıklığınıza enerji katar.

Boyutlar : Genişlik : 20 cm / Yükseklik : 15 cm / Derinlik : 6 cm

Ön Cep : Genişlik : 15 cm / Yükseklik : 11 cm / Derinlik : 3 cm

Ayarlanabilir Askı Ölçüleri : Boy : 105 x 45 cm / En : 2,5 cm

Renk : Bordo

Özellikler : Ekose Kazıma Desenli Natural Dana Derisi (1.8 mm) / Anilin Boya ve Eskitme Kremi / Düz Dikişli / Antik Aparat ve Antik Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır