Ürün Kodu: DF5420003

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Ovo El Yapımı Unisex Deri Çanta; özgün ve sade tasarımıyla karizmatik bir görünüme sahip. Onu sıradan çantalardan üstün kılan birçok özelliği var. Doğal yapısı, dayanıklılığı, kullanım kolaylığı ve fonksiyonel olması Derifix Ovo'yu ayrıcalıklı kılan özelliklerin başında geliyor.

Derifix Ovo, günlük kullanım içerisinde ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayacak iki farklı bölmeye sahip. Dikişlerinin ana gövdenin sadeliğine uyumu dikkat çekici. Gövdeyi arka kısımdan sararak öne doğru gelen dekoratif kemer; dayanıklı, güvenli ve sağlam yapıtı başarıyla ortaya çıkarmış. Derifix Ovo, her mevsim rahatlıkla kullanacağınız karizmatik duruşuyla şık bir sehayat ve iş arkadaşı.

Derifix Ovo,el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, karizmatik görünümüyle dikkatleri üzerinize çeker.

Boyutlar: Genişlik: 24 cm / Yükseklik: 25 cm / Derinlik: 7 cm

Ön Cep: En: 19 cm / Yükseklik: 16 cm

Ayarlanabilir Tokalı Askı Ölçüleri: Boy:105 x 45 cm / En: 3 cm

Renk: Kahverengi

Özellikler: Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2.2 mm) / Anilin Boya / Antik Mıknatıslı Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır