Ürün Kodu: DF5419029

Termin Süresi: 5 Gün

Derifix Schilda El Yapımı Bayan Deri Çanta, sevimli bir duruş, müthiş bir dokunuşa sahip. Zerafetinizi taşıyacak iz bırakan muazzam bir sadeliği var. Asil ve zengin bir görünüm ayrıcalığı sunuyor. Derifix Schilda’nın kapağındaki lazer yakma çiçek deseni, ona göz alıcı ve muhteşem bir detay kazandırmış. Yolu güzelliklerden geçenlere özgü, kaliteli ve şirin bir aksesuar.

Derifix Schilda, el emeği göz nuru bir sanat eseri. Üretim aşamalarının hiçbirinde herhangi bir makine kullanılmadı. Elle tasarlandı, elle dikildi, elle boyandı. Derifix markasının tüm ürünleri gibi onun da hammaddesi doğal deri. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla nefes alır, terleme yapmaz, su geçirmez, kokusuzdur. Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez, cildinize ve kıyafetlerinize herhangi bir zarar vermez. Web sitemizden aldığınız her ürün 1 yıl boyunca Derifix güvencesi ve garantisi altındadır. (Derifix Garanti ve İade Şartları bölümümüzden detaylı bilgi edinebilirsiniz). Ürünlerimiz doğal deriden imal edildiği için satın aldığınız ürüne 6 ayda bir bakım yaparak onu 30 yıl gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı cilası, vazelin, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı veya balmumu gibi elinizin altında her zaman bulunabilen doğal ürünler sürerek Derifix ürünlerine kolayca bakım yapabilirsiniz. Derifix ürünleri kullanıldıkça ve zaman geçtikçe daha da güzelleşir. Sizinle yaşar, karizmatik görünümüyle şıklığınıza asalet katar.

Boyutlar : Genişlik : 17 cm / Yükseklik : 12 cm / Derinlik : 5 cm

Ayarlanabilir Askı Ölçüleri : Boy : 90 x 45 cm / En : 2,5 cm

Renk : Camel

Özellikler: Bitkisel Tabaklanmış Dana Vaketa (2,2 mm) / Laser Yakma Desenli / Eskitme Kremi / Antik Aparatlı Gizli Mıknatıs Kilit


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır